• Telçit
  • Telçit
  • Telçit
  • Telçit
  • Telçit
  • Telçit
Telçit
Telçit

Müşteri Himetleri

0 (216) 479 20 02

ÇİM ÇİT PANEL

PANEL ÇİM ÇİT AÇIKLAMASI

TelçitDoğa Tel ve çit Sistelmeri’nin ürünü olan Çim çit Tüm iç ve dış mekanlarda, temel amacı yemyeşil bir panel / duvar elde etmektir ve bunu doğal çime en yakın görünümü sağlamaktır…

Telçitİç ve dış mekanlarda ara bölmesi ve kısa duvar malzemesi olarak da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Telçit İsteklerinize göre farklı ebatlarda ve yüksekliklerde üretilebilir. Çim çit çelik konstrüksiyon üzerine sentetik çim kaplanarak üretilmiştir.

TelçitÇiçeklikli, Panolu, dekoratif şekiller, çöp konteynır kaplaması, restaurant havalandırma, korkulukları kaplamaları ve üzeri düz çim olarak ta imal edilmektedir. Dekoratif ve hafiftir.

Telçitİsteğe bağlı olarak ön yüzey alanlarına logo ve dekoratif ferforje çalışmaları yapılabilmektedir.

ÇİM ÇİT DETAYLI BİLGİ

Neden Çim çit ?

TelçitBakım gerektirmeyen, tüm hava şartlarında dayanıklı, doğal çimden, sarmaşıktan çok daha iyi performans gösteren ve 10 yıla kadar ömrü olan alan hayal edin.

Telçit“Aslında çim çit ile yapılmış bir bölgeyi doğal çimle karşılaştırdığınızda çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz.

Telçit Alanın bakımına harcanan zamandan ve masraftan tasarruf edilmesinin yanı sıra inkâr edilemeyecek derecede size boş fazla zaman kazandırmaktadır kazandığınız o zamanı çim çit ile yapılan doğaya uyumlu bölmede birer kahve içerek kullanabilirsiniz. Böylece çim çitin ömrü göz önünde bulundurularak cevap kesinlikle “evet doğal çimden daha ucuz”dur ve bunun yanı sıra sulama , bakım masrafı yoktur.
ÇİM ÇİT KAFES TEL ÖRGÜ

Göz aralığı : 40 x40 mm

Tel Kalınlığı : Ø 1.50 mm 2 adet

Yükseklik(h) : İstenilen ölçülerde

Kaplama : Sıcak Daldırma Galvaniz Tel Üzerine Çim Kaplama

Pvc Çim Hammadde: TSE ve CE belgeli, alev almaz, solmaz, yıkanabilir, 4 mevsime uygundur.
ÇİM ÇİT TEL ÖRGÜ UYGULAMASI

TelçitBoş alanda, herhangi bir çit veya korkuluğunuz yoksa, TelçitMevcut toprak zemine; 40*40*50 cm ebatlarında açılan çukurlara 2,00-2,50-3,00 mt arayla 250 doz beton yardımıyla, Mevcut beton zemin üzerine ise 12x15x5mm sac flanş ile belirtilen yüksekliğinde profil / boru direğin çelik dübel yardımıyla monte edilmesi.

TelçitDikimi yapılan direklerin üzerine plastik kapak takılarak montajın tamamlanması.

TelçitDikilen direklerin üzerine 1,50 mm kalınlığında iki sıcak daldırma galvanizli tel arasına sıkıştırılarak monte edilen PVC (hammadde) aynı anda kesilerek püskül haline getirilerek rulo halinde örülen ve montaja hazır hale getirilen çimli kafes telleri direklerin üzerine , PVC kaplı tel ile gerdirilerek profil / boru dikmelere bağlantıları yapılacaktır ve montaj tamamlanacaktır.

TelçitMevcut yada Doğa tel çit Sistelmeri tarafından yapılacak panel çit, korkuluk, demir karkas, duvar üzerine 1,50 mm kalınlığında iki sıcak daldırma galvanizli tel arasına sıkıştırılarak monte edilen PVC (hammadde) aynı anda kesilerek püskül haline getirilerek rulo halinde örülen ve montaja hazır hale getirilen çimli kafes telleri gerdirilerek PVC kaplı tel ile panel çit ve profil dikmelere bağlantıları yapılarak montajı yapılmaktadır.

Telçit

BENZER ÇALIŞMALARIMIZ

TelçitREFERANSLARIMIZ

Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit