• Telçit
  • Telçit
  • Telçit
  • Telçit
  • Telçit
  • Telçit
Telçit
Telçit

Müşteri Himetleri

0 (216) 479 20 02

HAKKIMIZDA

Genç, dinamik ve tecrübeli bir kadroyla Türkiye genelinde başarılı bir çok projeye...

Devamı

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak her geçen gün yenilenerek müşterilerimizin...

Devamı

HİZMETLERİMİZ

Çit sektöründe öncü olan Doğa Tel ve Çit sistemleri örgü teli, jiletli tel, dekoratif...

Devamı

DESTEK

Doğa Tel çit sisteleri olarak 7/24 olarak destek telefonlarımız hizmetinizdedir...

Devamı
HAKKIMIZDA
Genç, dinamik ve tecrübeli bir kadroyla Türkiye genelinde başarılı bir çok projeye hayat veren Doğa Tel ve Çit sistemleri müşteri memnuniyeti ve kaliteyi daima ön planda tutmaktadır. Günümüzde her konuda önemi giderek artan tel ve çit sistemlerini görselliğe de önem vererek yapmaktayız.

Güvenlik ve çit sistemleri sektöründeki deneyimimize olan güvenimizle müşterilerimizin arzu ettiği işleri aklından geçirdiği gibi eksiksiz ve sorunsuz teslim etmekteyiz. Doğa Tel ve Çit sistemleri olarak spor sahaları, villa ve konut çevreleri, park ve bahçeler, arsa, tarla çevreleri, fabrika içi bölümler, depolama sahaları, tarım sektörü, hayvan barınakları, sanayi tesisleri gibi alanların güvenlik ve korunmasına yardımcı aynı zamanda dekoratif görünüm sağlayarak doğaya uyumlu olması ve şık bir görünüm sergilemesi gibi geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Gelişimin devamlılığı ve sürekliliği ilkemizden yola çıkarak uluslararası alanda yenilikleri takip ederek gücümüze güç katmaktayız yaptığımız tüm faaliyetlerde ve tüm ilişkilerimizde dürüstlük, şeffaflık, güven ve müşteri memnuniyeti temel aldığımız ilkelerdir.

Çit sektöründe öncü olan Doğa Tel ve Çit sistemleri örgü teli, jiletli tel, dekoratif panel ve çit sistemleri, tel örme, punto kaynaklı teller, çim çit, halı saha teli, servis ve araç giriş kapıları imalatında pazarlamasında ve montajında büyük başarı göstermekteyiz.
Tel çit, panel çit, bahçe kapısı ve arsa çevresi işlerinizde Doğa tel ve çit sistemlerine uğramadan karar vermeyiniz.

TelçitREFERANSLARIMIZ

Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit Telçit